Majątkowe


Ubezpieczenia

Majątkowe

Oferujemy Państwu kompleksowe ubezpieczenie mieszkań, domów oraz domów w budowie. Z związku z różnorodnością produktów postaramy się dobrać odpowiednio szeroki zakres ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie.

Standardowa polisa mieszkaniowa obejmuje ubezpieczenie stałych elementów i ruchomości domowych od ognia i innych zdarzeń losowych oraz kradzieży z włamaniem z sumą ubezpieczenia 15.000 zł, oraz odpowiedzialność cywilną  25.000 zł. Średni koszt roczny ubezpieczenia to ok. 110-140 zł.

Dla wymagających klientów proponujemy ubezpieczenie majątku od wszystkich ryzyk, które spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania, m.in. kradzież siłowników bramy wjazdowej oraz wiele innych. Składka roczna zależna od indywidualnie uzgodnionych sum ubezpieczenia.

Dbając o atrakcyjną cenę ubezpieczenia udzielamy szereg zniżek m.in. za posiadanie zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, bezszkodowość, kontynuację, jednorazową opłatę.
Dla nowych klientów dodatkowa zniżka do 30%.

Honorujemy kartę dużej rodziny – 30% zniżki w ubezpieczeniach majątkowych

Zajmujemy się również ubezpieczeniami nieruchomości wymaganymi do uzyskania kredytu. Każde proponowane przez nas Towarzystwo Ubezpieczeń jest honorowane przez banki.