Gefion Szczecin tanie OC


Gefion Insurance A/S, którego głównym przedstawicielem w Polsce jest Polins sp zoo to nowo powstała firma ubezpieczeniowa. Jest członkiem PBUK i UFG. Działa między innymi na terenie Danii, Niemiec, Irlandii, Francji, a teraz również i w Polsce.

Główna działalność spółki to oferowanie najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Gefion Szczecin oferuje rozwiązania ubezpieczeniowe za rozsądną cenę, które zapewnią stabilność i poczucie bezpieczeństwa dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Prawidłowo ocenia ryzyko, które może wystąpić i wie, jak nim zarządzać. Klientów uważa za najwyższą wartość i bogactwo i stara się jak najszybciej rekompensować straty za doznane szkody.

Gefion w danej chwili oferuje tylko ubezpieczenia na pojazdy jednak docelowo ma zamiar rozszerzyć zakres posiadanych usług o ubezpieczenia majątkowe i firmowe. Ubezpieczenie OC może być rozszerzone również o assistance oraz NNW

Obecnie oferują tanie ubezpieczenia OC w Szczecinie i okolicach – ceny mogą okazać się niższe nawet o 20% w porównaniu do konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą towarzystwa poprzez nasz formularz kontaktowy lub wizytę w biurze.